miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądeckie Solgro – fotowoltaika dla biznesu

0 772

Zastanawiałeś się jak zminimalizować koszty związane z prowadzeniem biznesu? Firma Solgro Polska ma na to świetne rozwiązanie. Wynajmując budynek lub posiadając swój własny lokal, jednym z głównych rachunków, jakie należy opłacić to ogrzewanie oraz energia elektryczna. Wiele osób stara się na tym zaoszczędzić, wprowadzając różne ograniczenia, jednak nie zawsze jest taka możliwość. W takim przypadku warto zastanowić się nad montażem paneli fotowoltaicznych dla firm. W ten sposób otrzymasz darmową energię elektryczną pochodzącą ze słońca, a także możesz zadbać o ogrzewanie pomieszczeń biurowych i komfort pracy swoich pracowników.

 

Czytaj również: Zainwestowali 25 milionów w poprawę powietrza! Zredukowali emisję gazów produkcyjnych dzięki RTO

 

Oczywiście koszt stworzenia takiej instalacji fotowoltaicznej jest wysoki, jednak zwróci się on w niedługim czasie. Zamontowana instalacja może posłużyć minimum 25 lat, a oszczędzać zaczyna się już od pierwszej doby podłączenia do instalacji fotowoltaicznej. System fotowoltaiczny pozwala „uniezależnić się” od stale rosnących cen energii, dlatego jest to świetne rozwiązanie dla każdej firmy.

Dotacje na fotowoltaikę dla firm
Każda firma może starać się o dofinansowanie na fotowoltaikę. Firma Solgro posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia instalacji fotowoltaicznych, jak również w zakresie pozyskiwania dotacji na fotowoltaikę dla firm. Solgro od lat oferuje swoim klientom kompleksowe usługi właśnie z tej branży. Zaufało jej już ponad 6 500 klientów, w tym: różnych firm oraz klientów indywidualnych. Decydując się na usługi firmy Solgro, możesz liczyć na zdobycie dotacji na fotowoltaikę dla firm. Doświadczeni fachowcy dokonają za Ciebie wszystkich niezbędnych formalności, stworzą projekt i wizualizację za darmo, a także złożą niezbędną dokumentację. Dzięki nim w łatwy sposób uzyskasz niezbędne środki potrzebne do stworzenia instalacji fotowoltaicznej.

Koszt instalacji fotowoltaicznej
Cena związana z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej jest uzależniona od wydajności i mocy całego projektu. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego (18 440 20 26 ) lub do wizyty w siedzibie firmy Solgro, która mieści się w Paszynie k/ Nowego Sącza.

Więcej informacji – KLIK

Fot.: solgro.pl

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź