miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Solgro przekaże bezcenne doświadczenie sądeckiej młodzieży! Podpisano porozumienie z Centrum Kształcenia Zawodowego

0 433

SOLGRO to kolejna firma, która stała się partnerem Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu. Podpisanie umowy o współpracy z firmą Solgro Fotowoltaika nastąpiło wczoraj (30 marca) w Centrum Kształcenia Zawodowego. Porozumienie to kolejny przykład wspierania kształcenia zawodowego przez prywatne firmy. Dzięki podpisanej umowie uczniowie zyskają cenne doświadczenie i możliwość pracy na urządzeniach przekazanych przez firmę.

 

Czytaj również: Sądeckie Solgro – fotowoltaika dla biznesu

 

W ramach współpracy ufundowaliśmy specjalistyczną, nowoczesną pracownię oraz sprzęt. Pozwoli to młodzieży na uzupełnienie wiedzy oraz praktyki na sprzęcie, który obecnie używany jest w terenie – mówi Grzegorz Mordarski, właściciel Solgro. – To inwestycja w naszą młodzież.

Solgro jest jedną z wiodących marek w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Od 2005 roku zajmuje się projektowaniem, sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Działa na terenie całej Polski południowej, a od niedawna – poprzez Dystrybutorów – również w Polsce północnej.

 

źródło: Facebook

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź