miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Specjaliści od samoobrony przeprowadzą kurs dla dorosłych!

Zyskaj pewność siebie w sytuacji zagrożenia

0 170

Pewnie nie raz spotkałeś się z sytuacją zagrażającą Twojemu życiu i zdrowiu i nie potrafiłeś sobie z nią poradzić. W siedzibie Nowosądeckiego Klubu Okinawa Karate organizowany jest kurs samoobrony dla dorosłych. Zachęcamy wszystkich chętnych do wzięcia w nim udziału. Zapisz się już dzisiaj!

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Przedstawiciele Klubu Fight House gościli w ratuszu [ZDJĘCIA]

 

Nowosądecki Klub Okinawa Karate mieści się przy ul. Krakowskiej 91 w Nowym Sączu. W trakcie trwania kursu samoobrony dla dorosłych trenerzy nauczą Cię m.in.: jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia, prostych i zarazem skutecznych technik samoobrony. Dzięki temu wypracujesz o wiele lepszą sprawność fizyczną oraz sylwetkę, a także osiągniesz większą pewność siebie w sytuacjach zagrożenia i stresu. Pierwsze zajęcia bezpłatne.

Treningi odbywają się cztery dni w tygodniu: w poniedziałki i czwartki od godz. 10:00, natomiast we wtorki i piątki od godz. 17:30 w Sali Nowosądeckiego Klubu Okinawa Karate.

Z organizatorem szkolenia można skontaktować się telefonicznie, w celu zapisania się na zajęcia i uzyskania szczegółowych informacji: 517 484 866.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: organizator, pixabay.com

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź