miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Stary Sącz: W McDonald’s kawę już podają! Wkrótce otwarcie

3 11 331

Pozostało kilka dni do otwarcia pierwszej restauracji McDonald’s w Starym Sączu. Trwają prace wykończeniowe, porządkowany jest teren, służby dokonują niezbędnych odbiorów. – Kawę już podają! Jest przepyszna – komentują osoby zaangażowane w uporządkowanie terenu – Niestety, na razie tylko dla pracowników – dodają z uśmiechem. Kiedy otwarcie pierwszego fast fooda w okolicy?

 

Czytaj również: 195 tysięcy złotych dla uczniów szkół powiatowych! [Zdjęcia]

 

Wszystko wskazuje na to, że obiekt zostanie oddany do użytku jeszcze w listopadzie – Nie chcę podawać daty ostatecznego otwarcia. Wszystko zależy od odbiorów. Robimy co możemy, aby było to jeszcze w tym miesiącu – informuje przedstawicielka korporacji McDonald’s. Obiekt nie jest oddany we franczyzę, inwestorem jest globalny gigant.

 

 

McDonald’s powstaje na miejscu dawnego szałasu, bardzo popularnego przed laty zajazdu. Lokalizacja może być strzałem w dziesiątkę, bo znajduje się na granicy Starego i Nowego Sącza przy drodze krajowej nr 28 i rondzie krzyżującą DK 87 z drogą wojewódzką 969. Właścicielem terenu jest sądecki biznesmen Andrzej Ligara. Obok budującego się McDonald’sa wcześniej powstała Biedronka i stacja paliw.

Rafał Kmak
fot. miastoNS.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również
3 Komentarze
 1. SzM pisze

  Już widzę zaśmiecone pobliskie lasy opakowaniami z posiłków na wynos….
  Nauczyć wygody i mody na fast foody łatwo, a kto nauczy kultury i dbania o porządek???
  Sądeczanie z domu takich nauk nie wynoszą… niestety.

  1. Robert pisze

   Dokładnie, wyswietleń 6tys więc kolejki do mcdrive będą od ołtarza jak sie wieś wpuści

 2. Osiedleniec z Poznania pisze

  Ja to na miejscu Warszawiaka czy Gdanszczana rzucilabym sie na Sadecka kuchnie urozmaicona vege trendami, z kunsztem wyzszych lotów niż smazony placek lub pospolite niczym nie wyrozniajace sie kolejne pierogi. Poza tym Mac’a mozna zjesc przy stacji benzynowej na autostradzie, niekoniecznie zaburzac widoki dziewiczej, jedynej w swoim rodzaju, nietuzinkowej Kotlinie Sądeckiej 🏞️ 😎

Zostaw odpowiedź