miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

The Hamburgers – recepta na wyśmienity smak! Spróbuj nowości w Doner King

0 780

Doner King wciąż zaskakuje swoich klientów nowymi pomysłami na pyszne jedzenie. Już w sobotę, 1 sierpnia smakosze burgerów będą mogli premierowo skosztować absolutnej nowości – The Hamburgers. To najlepsze połączenie świeżo mielonej wołowiny, bułki amerykańskiej, idealnie wypieczonego bekonu, dodatków i domowych sosów. Zaskakują nie tylko wyśmienitym smakiem lecz również cenami już od 8,95 zł.

 

Czytaj również: Doner King zaprasza klientów! Na dowóz, czy na wynos? Dzwoń i zamawiaj

 

The Hamburgers możesz skomponować specjalnie dla siebie. Tak jak lubisz. Wystarczy wybrać mięso, bułkę, sosy i dodatki wedle własnego uznania. Do ich przygotowania w Doner King wykorzystuje się wyłącznie wołowinę najwyższej jakości pochodzącą od lokalnych dostawców. Całość zwieńczona jest sosami powstającymi w oparciu o autorskie receptury. Takich nie skosztujesz nigdzie indziej.

To nie koniec! W Doner King czekać będą na Was snacks’y. Poduszki serowe z serem gouda panierowane camembertem, krewetki panierowane i onion rings’y to prawdziwa uczta dla podniebienia.

Zupełnie nowe oblicze odkryją przed Wami frytki. Crispy to chrupiące frytki ze skórką z ziemniaka. W menu znajdą się także crispers – chrupiące ziemniaczki w formie chipsów.

Więcej o nowościach w Doner King dowiecie się odwiedzając  fanpage > facebook.com/donerking     

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź