miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wielkie otwarcie trzeciego poziomu wraz z bilardem i snookerem w Mr’Jerrym! Wyśmienite menu, klimatyczna muza, doskonała zabawa czekają

0 2 461

Restauracja Mr’Jerry nieustannie się rozwija, a dowodem tego jest kolejny poziom lokalu, który już jutro zostanie oficjalnie oddany do użytku. Na nowo otwartym piętrze znajdował się będzie klub bilardowy oraz snooker. Śpiesz się z rezerwacją, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, a wejście do lokalu możliwe będzie jedynie po wcześniejszym zapowiedzeniu się. Jak zapewnia właściciel – W okresie epidemii wszelkie normy bezpieczeństwa zostaną zachowane – mówi Jerzy Florek.

 

Czytaj również: 6 lat temu założył małą pizzerię, w której gotowała jego mama i ciocia.
Dzisiaj sądecki Mr’Jerry podbija krajowy rynek gastronomiczny!

 
„6 lat temu otworzył małą pizzerię, w której gotowała jego mama … Tak to się zaczęło”
–  Ukochani goście! Stojąc z dumą na trzecim z kolei piętrze naszej Restauracji, mamy ogromny zaszczyt zaprosić Was na jego oficjalne otwarcie. Nowy poziom lokalu wypełniliśmy po brzegi ciężką pracą, całym naszym sercem i miłością do tworzenia w kuchni – informują pracownicy Mr Jerry. Jak zapewniają dołożono wszelkich starań, by klientów zadowolić wizualnie, sensorycznie i przede wszystkim z klasą!

 

 

Oddajemy w Wasze ręce 3 profesjonalne stoły do bilarda oraz 1 do gry w snookera. Producentem jest wiodąca firma MAESTATO. Dodatkowo w ofercie Jerrego znalazł się pierwszy w historii restauracji coctailowy bar z hokerami.

Bardzo dużo czasu spędziliśmy z Szefem Kuchni, w poszukiwaniu idealnych połączeń kulinarnych, by móc przedstawić Wam odrębną, całkiem inną niż dotychczas kartę menu –  zapowiadają. – Z pewnością miło Was zaskoczymy.

 

 

 

Zapraszamy Was na wieczór:

  • pełen zapachów i smaku,
  • przy powitalnym kieliszku prossecco ,
  • w otoczeniu ponadczasowej muzyki na żywo w wykonaniu Ewy Novel,
  • przy dźwiękach piano Jarka Wygody.

Piątek (22 maja) od godz. 19:00
W tym dniu obowiązywać będą tylko wcześniejsze rezerwacje

 

Kontakt: 570-790-870
ul. Kościuszki 18
33-300 Nowy Sącz
 

 

 

Rafał Kmak
fot. archiwum | Mr’Jerry

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź