miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

WSB-NLU wśród najczęściej wybieranych uczelni niepublicznych!

0 1 534

Wyższa Szkoła Biznesu National – Louis University od wielu lat zajmuje wysokie miejsca w rankingach Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W tym roku może pochwalić się dodatkowym sukcesem.

 

Czytaj również: Golec uOrkiestra live! Świąteczny prezent od MCK Sokół

 

Nowoczesna oferta studiów pełnych innowacyjnych rozwiązań (takich jak prowadzenie zajęć w trybie RealTime Online czy system Cloud Academy™, pozwalający uczestniczyć w wykładach i ćwiczeniach niezależnie od miejsca przebywania) została doceniona przez kandydatów na studia. Szkoła znalazła się wśród 20 najchętniej wybieranych uczelni niepublicznych na studia niestacjonarne.

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University doceniona przez przyszłych studentów
Na I rok studiów w roku akademickim 2020/2021, w uczelniach nadzorowanych przez MEiN, wg stanu na 15 października 2020 r., przyjęto ponad 428 000 studentów. Największą popularnością cieszyła się informatyka, a na kolejnych miejscach znalazła psychologia i zarządzanie. To kierunki, na których kształceni są studenci Wyższej Szkoły Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu!

To jednak nie jedyne, czym może pochwalić się WSB-NLU. Uczelnia z Nowego Sącza znalazła się wśród 20 najczęściej wybieranych przez kandydatów szkół niepublicznych. Według ogólnej liczby zgłoszeń, na studia niestacjonarne pierwszego stopnia oraz jednolite studia magisterskie do WSB-NLU zgłosiło się niemal 1050 studentów. Co to oznacza? Uczelnia znalazła się wśród 20 najczęściej wybieranych uczelni niepublicznych, oferujących studia niestacjonarne. Liczba 1046 to oczywiście nie całkowita liczba przyjętych studentów, gdyż ranking wykluczał osoby zapisane na studia podyplomowe oraz studia drugiego stopnia (całkowita liczba studentów przekroczyła 2000 osób o czym pisaliśmy wcześniej).

Plany WSB-NLU na kolejne lata akademickie
„Jest nam dziś szczególnie miło czytając informację opublikowaną przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego dotyczącą wyników rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021. Wśród wszystkich uczelni nadzorowanych przez Ministra Edukacji i Nauki, nowosądecka WSB-NLU jest w TOP 20 najczęściej wybieranych uczelni kształcących w modelu niestacjonarnym. To znów potwierdza krążące ostatnio opinie na nasz temat, że WSB-NLU wraca do gry i że mamy realną szansę aby znów być liderem na Polskim rynku kształcenia wyższego.”- mówi Rektor WSB-NLU dr Dariusz Woźniak.

Skąd bierze się popularność WSB-NLU?
WSB-NLU to uczelnia niepubliczna, która ma szereg zalet docenianych przez studentów. Wśród najważniejszych z nich podkreślają:

  • praktyczny wymiar edukacji oraz wykorzystanie takich technik akademickich, jak: ćwiczenia, warsztaty, studia przypadków oraz projekty indywidualne i grupowe;
  • bogatą ofertę studiów podyplomowych, także na nowoczesnych kierunkach, zapewniających wykształcenie w zakresie psychoonkologii, cyberbezpieczeństwa, ochrony danych osobowych czy zarządzania projektami;
  • możliwość korzystania z systemu Cloud Academy™, czyli wygodnej, intuicyjnej platformy, zapewniającej m.in. opcję kształcenia na odległość czy zarządzanie tokiem edukacyjnym zdalnie;
  • kształcenie w formie RealTime Online, czyli możliwość realizacji studiów zdalnych, które prowadzone są w 100% interaktywnie w czasie rzeczywistym, za pomocą systemu Cloud Academy™.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź