miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wsparcie z ZUS w ramach Tarczy 6.0 – telefoniczny dyżur eksperta

0 267
Już w najbliższy wtorek (12 stycznia) w ZUSie odbędzie się telefoniczny dyżur eksperta. Tym razem będzie można porozmawiać z ekspertem i dowiedzieć się wszystkiego o pomocy w ramach najnowszej tarczy antykryzysowej. Kilka dni temu dyżur odbywał się pod kątek małego ZUSu plus. Dyżur telefoniczny odbędzie się  w godz. 10.00 – 14.00, pod numerem telefonu 18 449-85-45.

 

Czytaj również: PKP Intercity: wartość umów podpisanych w ramach programu inwestycyjnego to 5 mld zł. Ponad 550 milionów trafiło do Nowego Sącza!

 
Dzięki Tarczy 6.0 przedsiębiorcy o określonych numerach PKD mogą zostać zwolnieni z opłacania składek za wybrane miesiące, a także otrzymać dodatkowe świadczenie postojowe. O dodatkowe postojowe mogą wnioskować również osoby wykonujące umowy cywilnoprawne. Ponadto ustawa wprowadza nowe rozwiązanie – zwolnienie z obowiązku naliczania składek od umów zleceń.
 
W czasie dyżuru, zorganizowanego przez oddział ZUS w Nowym Sączu, będzie można dowiedzieć się m. in. jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać wsparcie z ZUS oraz do kiedy można składać wnioski.
 
źródło ZUS
fot. archiwum
 
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź