miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

“Wyczesany” – nowy Salon Fryzjerstwa w Nowym Sączu!

0 1 595

Mariola Pakosz – młoda, ambitna i odrobinę zwariowana dziewczyna postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i otworzyła Salon Fryzjerstwa “Wyczesany” mieszczący się przy ul. Grodzkiej 18 w Nowym Sączu. Odrobina szczęścia, dobra wola, chęci – jak twierdzi Pani Mariola – to podstawa, by zacząć działać. Działanie przy tworzeniu wymarzonych fryzur to jej pasja.

Fryzjerstwo to moja pasja, której podporządkowuje swoje życie. Cały czas dążę do nieustannego rozwoju i doskonałości w codziennej pracy z klientem – mówi Mariola Pakosz, właścicielka salonu. – Studio Fryzjerstwa “Wyczesany” jest miejscem pełnym pozytywnej energii z podejściem i sercem do pracy. Satysfakcja klienta jest moja największą nagrodą.

Moje motto to “Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm to jakość, a jakość to luksus”. Traktuje włosy jak wspaniały materiał, w którym mogę tworzyć. Zwracam uwagę na indywidualność potrzeb klientów i pracuję w harmonii z nimi. Moja potrzebą jest poznać Twoje oczekiwania i je zrealizować – dodaje właścicielka Studia Fryzjerstwa “Wyczesany”.

Wybrane usługi oferowane przez Salon: Strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, strzyżenie dziecięce, modelowanie, upięcie okolicznościowe, koloryzacja, dekoloryzacja.

UWAGA! Możliwy dojazd do klienta. 

ZAPRASZAMY!

Rafał Kmak
fot. miastoNS.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź