miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wygraj 5 zestawów dużych bułek w Doner King! Zapraszamy do zabawy

0 477

Specjalnie dla naszych czytelników organizujemy zabawę, w której do wygrania jest 5 zestawów dwóch dużych bułek. Szczegóły znajdziesz na naszym profilu Facebook miastoNS.pl – KLIK. Doner bułka jest teraz jeszcze bardziej chrupiąca i delikatna, pełna WOŁOWINY DONER’S PPRIME SELECT z dodatkiem świeżych warzyw i autorskich sosów. Już czekają na Ciebie w lokalu Doner King (nowosądecki Rynek).

 

Czytaj również: Kontrakt na 40 milionów złotych podpisany! Hybryda pojedzie z Sącza na Pomorze

 

 

Doner King w Nowym Sączu zaprasza. Z myślą o swoich klientach uruchomił również usługę dowozu swoich burgerów do Waszych domów. Dostępna jest również forma zamówienia i odbioru osobistego. Warto zakosztować najlepszej wołowiny na rynku. Dodatkowo menu jest bogatsze o nowe pozycje premium. Doner King zaskakuje mnóstwem nowych pomysłów na zaspokojenie kulinarnych gustów wszystkich miłośników dobrego jedzenia.
 
Doner King
tel: 516 900 910
 
Godziny otwarcia
Pon – Czw 10:00 – 22:00
Pt – Sob 10:00 – 24:00
Niedziela 12:00 – 24:00
 
Rynek 23, 33-300 Nowy Sącz
 

 

Zamów on-line!

 

 

Nie pytajcie czy warto. Po prostu zadzwoń i odkryj wyśmienity smak burgerów ze świeżo mielonej wołowiny PREMIUM z naszą własną kompozycją przypraw oraz autorskimi sosami. Nie znajdziecie w nich ulepszaczy, glutaminianu sodu, antybiotyków i GMO. W naszym mięsie znajdziecie wyłącznie wołowinę, bez dodatku innych mięs. Jego receptura jest efektem wieloletnich doświadczeń. – Kupujemy je tylko od sprawdzonych dostawców. Każdego dnia serwujemy naszym klientom tylko świeże mięso – mówi pracownik restauracji. – Spróbujcie, wasze podniebienia na pewno tego nie pożałują.
 
W nowym menu znalazło się więcej nowości. W Doner King można skosztować vege burgerów i vege wrapów. Tworzone są dla Was od podstaw. Znajdziecie w nich produkty najwyższej jakości i świeżości.
 
Zapraszamy na dania 100% hand made, 100% naturalne, 100% bez chemii.
 
Aby dowiedzieć się więcej odwiedźcie nas na DonerKing.pl
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź