miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wyniki losowania Mini Lotto online

0 297

Każdy z nas chociaż raz grał w jakieś gry z ramienia Lotto. Być może było to podstawowe Lotto, może Multi-Multi, a może właśnie Mini Lotto. Przy niewielkim nakładzie finansowym jesteśmy w stanie wygrać naprawdę konkretne sumy, które mogą pomóc w podreperowaniu budżetu domowego, w spełnianiu marzeń, czy czymkolwiek innym na co chcielibyśmy przeznaczyć wygraną sumę. Jak jednak sprawdzić, czy udało nam się wygrać? Czy są do tego jakieś specjalne strony? Podpowiadamy. Będziecie zaskoczeni jakie to proste.

Czym jest Mini Lotto?
Mini Lotto potocznie zwane jest Mini Lotkiem. Zasady gry ma bardzo podobne do popularnego, podstawowego Lotto. Tutaj jednak wybieramy pięć spośród 42 dostępnych cyfr. Za 5 trafionych cyfr pada główna wygrana, która przeważnie oscyluje pomiędzy 300, a 350 tysięcy. No niech każdy przyzna, że suma jest całkiem spora! Z pewnością wystarczy na pokrycie pewnych marzeń albo załatanie dziur w budżecie domowym. Nawet kwestia tego ile musimy zainwestować, aby wziąć udział w zabawie jest przyjemna, bo taką kwotę ma chyba niemalże każdy – jest to zaledwie 1,25 zł. A szanse na wygraną codziennie są spore, bowiem losowanie odbywa się codziennie o godzinie 21:40. Więc szans na wygraną w tygodniu jest co najmniej siedem! Trzeba pamiętać, aby swój kupon zarejestrować w Internecie – w przeciwnym razie będziemy mogli pożegnać się z jakąkolwiek szansą na wygraną.

Gdzie sprawdzić wyniki?
Kiedyś można było każde losowanie obserwować w telewizji. Obecnie nie jest to możliwe, bo losowania Lotto już od pewnego czasu nie są transmitowane. Teraz jest Internet i każdy może sprawdzić wszelkie wyniki tam. Ze swojej strony możemy polecić jedną, niezawodną i codziennie aktualizującą się stronę, na której szybko pojawiają się wszystkie wyniki losowania. Niezależnie od tego w co graliśmy. Ponadto za symboliczną kwotę można wykupić specjalny abonament, który pozwoli na bycie na bieżąco ze wszystkimi grami liczbowymi, które są prowadzone z ramienia Lotto. Stroną tą jest https://adconnect.pl/wyniki/mini-lotto. Dzięki temu abonamentowi dostajemy aktualne wyniki za pośrednictwem SMS, za każdym razem, kiedy zakończy się losowanie. Możemy więc od razu sprawdzić czy tym razem nam się udało. Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy wręcz nałogowo, codziennie, puszczają chociaż jeden mały los, bo być może dzisiaj uśmiechnie się szczęście, a losowane kuleczki to dla nas będą łaskawe.

Oczywiście z naszej strony życzymy wszystkim, żeby każdy los był wygrany. Trzymajcie jednak rękę na pulsie, żeby dowiedzieć się czy tym razem się udało.

SS, fot. archiwum

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź