miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wypożyczalnia samochodów w Nowym Sączu już otwarta!

0 1 986

CAR-RENTAL.PL to wypożyczalnia samochodów, która oferuje wynajem nowoczesnych pojazdów w przystępnej cenie. Obecnie wypożyczalnia posiada oddziały w Lublinie, Rzeszowie, Radomiu, Sandomierzu, Przemyślu oraz od niedawana właśnie w Nowym Sączu. Klienci z regionu będą mieli szansę na dostęp do nowej floty pojazdów.

Wypożyczalnie cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ osoby chcą jeździć lepszymi i nowymi pojazdami w przystępnej cenie, a wypożyczalnia daje im taką możliwość. Wszelkie formalności są niezwykle szybkie i proste, rezerwacji można dokonać również przez Internet. Kwota wynajmu uzależniona jest od rodzaju samochodu, długości wynajmu oraz wyboru dodatkowych usług. Z tego typu oferty mogą skorzystać osoby fizyczne jak i firmy, auta można wykorzystać na dowolny cel pod warunkiem, że pojazd zostanie zwrócony w nienaruszonym stanie.

Oddział CAR-RENTAL.PL Nowy Sącz mieści się przy ulicy Nawojowskiej 1, na miejscu czekają doświadczeni pracownicy, którzy pomogą w dopełnieniu wszelkich formalności oraz przedstawią dostępne samochody. Flota CAR-RENTAL.PL to auta wiodących producentów takich jak Toyota, Peugeot, Skoda oraz Seat. Każdy z pojazdów jest systematycznie serwisowany, tak aby zapewnić klientom pełne bezpieczeństwo. W ofercie znaleźć można również samochody dostawcze, które świetnie sprawdzą się w przedsiębiorstwach oraz dla osób chcących przewieźć paczki o większych gabarytach. Po wcześniejszym ustaleniu warunków wynajmu istnieje możliwość podstawienia samochodu w wybranym miejscu lub wypożyczenia auta razem z kierowcą.

Rozpocznij bezpieczną i komfortową podróż razem z CAR-RENTAL.PL. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty lub wynajmu odwiedź oddział w Nowym Sączu przy ulicy Nawojowskiej 1 lub skorzystaj z danych kontaktowych dostępnych na oficjalnej stronie internetowej wypożyczalni.

Mat. prom.

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź