miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

XII Ogólnopolski Tydzień Kariery przed nami! Bezpłatne porady, konsultacje i warsztaty on-line

0 186

Od 19 do 23 października świętujemy Ogólnopolski Tydzień Kariery. W tym roku, w Małopolsce to prawie 130 wydarzeń, głównie w formule zdalnej. Tegoroczna edycja Tygodnia Kariery jest poświęcona w szczególności doradztwu zawodowemu, ale też wyborom i decyzjom edukacyjnym i zawodowym, które podejmujemy na każdym etapie życia.

 

Czytaj również: Radny Rogóż podsumowuje akcję #budżetdlamieszkańców! Pyta prezydenta o smog i odpady komunalne

 

W ofercie Małopolskiego Tygodnia Kariery każdy znajdzie coś dla siebie, całkowicie bezpłatnie. Organizatorzy przygotowali różnorodną ofertę teleporady, konsultacje, warsztaty i spotkania online, a to tylko przykładowe propozycje.

 

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do udziału w XII konferencji „Małopolska otwarta na wiedzę” – Wyzwania świata online: społeczeństwo, edukacja, rynek pracy, która odbędzie się od 19 do 21 października, po raz pierwszy całkowicie zdalnie. Link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/12konferencja/

Pełny harmonogram małopolskich wydarzeń dostępny jest na www.pociagdokariery.pl (KLIK). Informacje dostępne są również na facebook.com/PociagDoKariery (KLIK). Na niektóre z wydarzeń obowiązują wcześniejsze zapisy.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź