miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zamów na IKEA.pl i odbierz w Nowym Sączu

0 896

Duże sklepy meblowe zostały zamknięte, ale w dalszym ciągu wszystkie produkty z oferty IKEA można zamawiać do Mobilnego Punktu Odbioru Zamówień w Nowym Sączu. Dostawy realizowane są codziennie, w stałej cenie 29 zł.  Szwedzka sieć udostępniła też nową wygodną aplikację mobilną.

 

Czytaj również: Wspieramy Sądecką Gastronomię 3 [Akcja społeczna]

 

Pierwszy w powiecie nowosądeckim Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA dostępny jest codziennie przy ul. Bulwar Narwiku 22 (parking sklepu Kaufland). Meble i akcesoria wyposażenia wnętrz odbierać można od poniedziałku do piątku między godz. 16:00 a 19:00 oraz w soboty od 9:00 do 12:00. Zamówienia można składać na IKEA.pl, telefonicznie lub za pomocą aplikacji mobilnej IKEA. Opłata za kompletowanie i transport wynosi 29 zł, bez względu na wagę i wielkość produktów.

IKEA stale rozwija nowe kanały sprzedaży i stara się być bliżej swoich klientów, poszerzając zasięg usługi Zamów i Odbierz. W całej Polsce działają już 22 Punkty Odbioru Zamówień zlokalizowane poza sklepami IKEA oraz 6 Mobilnych Punktów Odbioru Zamówień. W Małopolsce poza Nowym Sączem mobilne punkty funkcjonują jeszcze w Chrzanowie i Myślenicach. Punkty odbioru zamówień znajdują się też w Gemini Park Tarnów oraz w Wieliczce.

 

 

Zamów wygodnie w nowej aplikacji mobilnej IKEA
Aplikacja IKEA to nowe mobilne narzędzie, które pozwala użytkownikom w łatwy sposób wyszukiwać i kupować artykuły IKEA na swoim urządzeniu mobilnym (smartfonie lub tablecie). Dostępna jest w App Store i Google Play, oferuje dużo więcej możliwości niż jej starsza wersja. Jest też bardziej przyjazna w obsłudze. Oprócz zakupów online (także z opcją dostawy do Punktu Odbioru Zamówień) i dostępu do katalogu produktów, aplikacja pozwala też na tworzenie i udostępnianie znajomym list zakupów oraz dostarcza spersonalizowane treści inspiracyjne. Przed rozpoczęciem zakupów warto założyć konto IKEA Family lub podpiąć istniejące.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź