miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zaplanuj już teraz ferie zimowe

0 41

Czasem planowanie ferii zimowych zostawia się na ostatnią chwilę. Ciężko wówczas znaleźć wolne noclegi, odpowiadające naszym wymaganiom.

Ferie zimowe to czas, kiedy przeważająca część dzieci i dorosłych lubi być w górach i rozkoszować się jazdą na nartach, łyżwach, czy chociażby sankach. Krynica ferie może zapewnić dodatkową atrakcję – przejażdżkę w saniach ciągniętych przez konie. Wspaniała propozycja dla całej rodziny – dzieci przeżywają bliski kontakt z przyrodą i zwierzętami, a opiekunowie w spokoju mogą wypić coś ciepłego.

 

 

Ferie w górach z dziećmi muszą odbywać się w miejscu przyjaznym najmłodszym. Tam, gdzie maluchy nie będą co chwilę upominane „ciszej”, „nie biegaj”, „uspokój się” – takim miejscem na pewno jest Jaworzyna Krynicka i Góra Parkowa w Krynicy-Zdroju. Gdzie indziej dzieci wybiegają się swobodnie i spędzą czas na łonie natury, a jednocześnie zagrzeją się w przytulnej gospodzie?

Wszystkie argumenty przemawiają za tym, że Krynica ferie z dziećmi to dobry wybór na kilka zimowych dni. Liczne szlaki turystyczne, kolej gondolowa, kolejka na Górę Parkową, przepiękny deptak, pyszne jedzenie i przyjemna atmosfera – czego chcieć więcej?

Już w styczniu część województw rozpocznie ferie. Ferie w górach przyciągają nawet tych, którzy mieszkają nad morzem. Mieszkańcy północnej części Polski jadą na południe, żeby pospacerować szlakami i poszusować na zboczach gór. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko zarezerwować czas i oczywiście nocleg w jednej z górskich miejscowości.

 

 

Mat. prom.
fot. Pixabay

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź