miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

0 1 462

Zapraszamy do największej sieci zbierania pojazdów na terenie małopolski. Jedna jedyna sieć, która również rozliczy opłaty produktowe.

 

Czytaj również: Środki z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (prawie miliard złotych) na kontach małopolskich samorządów

 

OBOWIĄZKI DLA SPROWADZAJĄCYCH POJAZDY Z ZAGRANICY
Od 1 stycznia 2016 r. zgodnie z ustawą o Recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji wszyscy przedsiębiorcy wprowadzający pojazdy z zagranicy zobowiązani są do zapewnienia tzw. Sieci zbierania pojazdów. Stacja Demontażu Pojazdów PTAKNOG umożliwia legalne ułatwienie całego procesu, który sprowadzi się do zawarcia umowy z jednym podmiotem reprezentującym sieć zbierania pojazdów.

Uwaga: każdy przedsiębiorca, który sprowadzi pojazd na firmę bez względu na prowadzoną działalność powinien być w sieci zbierania pojazdów.

Co zyskujesz?

  • Gotowa do podpisania umowa, gwarantująca realizację pełnego zakresu wymagań nałożonych przez ustawodawcę.
  • Unikniesz kar i mandatów.
  • Do każdej zawartej umowy faktura VAT.
  • 20-letnie doświadczenie gwarantujące ciągłość naszej działalności.
  • 4 stacje demontażu pojazdów z różnych miejscowości w jednej sieci.
  • Przystępując do sieci zbierania pojazdów bierzesz udział w losowaniu cennych nagród i otrzymujesz wysokie upusty na zakup części i usług w naszej firmie.

OBOWIĄZKI DLA PODMIOTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ NAPRAWĄ POJAZDÓW
Uwaga na bardzo częste kontrole zakładów naprawy samochodowej przez WIOŚ w 2021 roku. Współpracując z nami unikniesz bardzo wysokich kar i mandatów. Zyskasz profesjonalną pomoc w prawidłowym prowadzeniu ewidencji odpadowej w BDO: karty ewidencji i karty przekazania odpadów. Odbieramy wszystkie odpady motoryzacyjne.

KASACJA POJAZDÓW
Zapewniamy wszelką pomoc w załatwianiu niezbędnych formalności związanych z kasacją i wyrejestrowaniem pojazdu. Własny transport, dogodne terminy odbioru pojazdu, wydawanie zaświadczeń na miejscu to niewątpliwie nasze atuty. Płacimy za każdy pojazd – również niekompletny – po szczegóły prosimy o kontakt! Płacimy najlepiej za samochody. Każdy zakład mechaniki samochodowej współpracujący może skorzystać z gratisowego dostarczenia części zakupionych w firmie PTAKNOG.

AUTO KOMIS
Sprowadzamy samochody tylko z Niemiec z gwarancją przebiegu. Kredyt, leasing i terminy płatności. Przyjmujemy samochody do komisu i wypłacamy od ręki 30% wartości pojazdu.

AUTO-CZĘŚCI
Skupując całe, sprawne techniczne samochody udzielamy gwarancji na części używane – najczęściej silniki i skrzynie biegów. W ofercie posiadamy duży wybór części nowych. Jesteśmy na allego: https://allegro.pl/uzytkownik/ptaknog i otomoto: https://ptaknog.otomoto.pl. Posiadamy własny sklep internetowy: https://sklep.ptaknog.pl/

WUKLANIZACJA, KLIMATYZACJA SAMOCHODOWA
Opony używane i bieżnikowane, felgi stalowe i aluminiowe. Sprzedaż i naprawa, malowanie proszkowe, prostowanie. Usługi klimatyzacji – odgrzybianie gratis.

HOLOWANIE I PARKING STRZEŻONY
Cały kraj i Europa.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, BUSÓW 9 OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH I AUTOLAWET
Długoterminowe i krótkoterminowe od 30 zł doba. Samochody zastępcze. Masz kolizję z Twojej lub winy sprawcy? Należy Ci się samochód zastępczy. Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie. Pomoc w wypłatach odszkodowania.

LOMBARD SAMOCHODOWY I INNY

Stacja demontażu pojazdów: kasacja i demontaż pojazdów, auto-komis, wypożyczalnia samochodów, sieć zbierania pojazdów.
33-300 Nowy Sącz, ul. Tarnowska 140a
18 441 07 71, 18 441 60 74, 502 728 501, 601 458 486
www.autoptak.pl, www.ptaknog.pl, siec.ptaknog.pl, ptak@autoptak.pl

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź