miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zrób sobie prezent na święta i zdobądź 85% dofinansowania do szkoleń

0 400

Wojewódzki Urząd Pracy (WUP) w Krakowie przygotował spot video informujący o ofercie projektów – tym razem w świątecznej scenerii. – Chcemy dotrzeć do Małopolan z informacją o możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych i otrzymania dofinansowania w ramach projektów Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa – informuje Jarosław Litwa, rzecznik prasowy WUP.

 

Czytaj również: Cudowna świąteczna sesja zdjęciowa grupy ”Z rozszczepem przez świat” [Zdjęcia]

 

Dzięki zaangażowaniu pracowników WUP możliwe jest jeszcze skuteczniejsze dotarcie do osób, które w obecnej sytuacji muszą podejmować niełatwe wyzwanie dostosowania swoich kompetencji i kwalifikacji zawodowych do zmieniającego się rynku pracy.

 

 

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie stworzył spot reklamowy, w którym informuje mieszkańców Małopolski o możliwości dobycia prawie 6600 złotych na dowolne kursy i szkolenia. – Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa to szansa na rozwój zawodowy osób pracujących z Małopolski. Od 2016 roku z usług doradztwa zawodowego skorzystało ponad 21500 osób. Prawie 15000 osób skorzystało z możliwości dofinansowania w 85% szkoleń językowych, cyfrowych, prawa jazdy oraz innych zawodowych. Teraz wszystkie usługi doradztwa zawodowego i szkoleń są dostępne on-line. Skorzystaj już dziś – informują pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. 

Więcej informacji o projekcie – KLIK
(www.kierunek.pociagdokariery.pl)

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź