miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wioletta Ochman: „Cieszymy się, że ludzie budują z nami swoje domy”

1 1 757

Sądeckie targi „Dom i Otoczenie” odbyły się w Nowym Sączu już po raz 22. Mimo upływu lat, zainteresowanie tym wydarzeniem nie słabnie, zarówno pośród wystawców, jak i odwiedzających. O tegorocznej edycji i planach na przyszłość rozmawiamy z organizatorką targów i właścicielką agencji informacyjno-reklamowej „Promocja” – Wiolettą Ochman.

 

Czytaj również: Sądeczanie na targach „Dom i Otoczenie”. Czego szukali?

 

Już po raz 22. w Nowym Sączu odbyły się targi „Dom i Otoczenie”. To już spory kawałek historii.

To dla nas nie lada wyzwanie, aby kontynuować tę tradycję i dawać targom tę cykliczność. Co roku cieszymy się sporym zainteresowaniem, zarówno wśród wystawców, jak i osób odwiedzających stoiska, co utwierdza nas w przekonaniu, że warto organizować to wydarzenie.

 

Tak jak w latach ubiegłych, również w tym roku postawiliście Państwo na tematykę związaną z ochroną powietrza.

Jest to bardzo ważny temat i bolączka mieszkańców, którzy szukają innych rozwiązań i chcą wpływać na poprawę jakości powietrza w regionie. Na naszych targach pojawiło się sporo firm, które wyszły naprzeciw właśnie tym oczekiwaniom. Wiem z rozmów z odwiedzającymi, że otrzymali wyczerpujące informacje i poznali innowacyjne rozwiązania w tym zakresie, co bardzo nas cieszy.

 

Nie zawiedli się także ci, którzy dopiero budują swoje domy i urządzają ogrody.

Było wszystko dla domu, dla wnętrza, dla ogrodu. Oprócz samych produktów można było zasięgnąć porady specjalistów i zaopatrzyć się w bezpłatne katalogi co jest równie ważne. Zadbaliśmy także o najmłodszych i przygotowaliśmy dla dzieci Klub Kreatywnego Inżyniera.

 

Rozmawiając z odwiedzającymi, często spotykałem osoby, które z targami „Dom i Otoczenie” są już od lat i budują swoje domy w oparciu o rozwiązania, które poznali właśnie tutaj.

To tylko cieszy. Jeżeli ktoś zaczyna nawet od zakupu działki, to później sukcesywnie odwiedza nas co rok, kontynuując poszczególne etapy budowy domu, szczególnie jeśli coś choć raz przypadło im do gustu. Wtedy kojarzą nas z tym i wracają z nadzieją, że znowu znajdą tutaj coś dla siebie. Mamy też sporo nowych osób, staramy się co roku zaskakiwać ofertą i trafiać w gusta wszystkich odwiedzających.

 

Za nami kolejne, niezwykle udane targi, czy zatem możemy już zapowiedzieć 23. edycję?

Chcemy w przyszłym roku zrobić znowu coś nowego, dodać nowy panel i ożywić to wydarzenie. Wierzę, że uda nam się Państwa zaskoczyć i już dzisiaj zapraszam na 23. sądeckie targi „Dom i Otoczenie” w Nowym Sączu.

 

Fotorelacje z 22. targów „Dom i Otoczenie” dostępne w artykułach:

Pierwszy dzień sądeckich targów „Dom i Otoczenie” już za nami! [ZDJĘCIA]
XXII targi „Dom i Otoczenie” już za nami! [ZDJĘCIA]

 

Rozmawiał Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz, MK

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Tomek Marcinkowice pisze

    Impreza moim zdaniem z roku na rok coraz ciekawsza. Wystawcy jak zwykle na poziomie 🙂

Zostaw odpowiedź