miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

XXII targi „Dom i Otoczenie” już za nami! [ZDJĘCIA]

0 484

Dwudniowe XXII targi „Dom i Otoczenie” dobiegły końca. W tym roku po raz kolejny tematyka związana była z ochroną powietrza, szczególnie ważną w naszym regionie. Wystawcy w myśl hasła przewodniego „Czyste powietrze dla Nowego Sącza” prezentowali innowacyjne ale i sprawdzone rozwiązania na czyste powietrze w mieście.

 

Czytaj również: Pierwszy dzień sądeckich targów „Dom i Otoczenie” już za nami! [ZDJĘCIA]

 

Sądeckie targi „Dom i Otoczenie” odbyły się już po raz dwudziesty drugi i jak co roku przyciągnęły rzesze zainteresowanych na halę MOSiR w Nowym Sączu. Wśród przybyłych nie brakowało osób, które chciały wymienić stary, nieekologiczny kocioł na nowy, który będzie przyjazny środowisku. Nie zabrakło osób, które szukały nowych ozdób do ogrodu czy pokrycia dachowego. Znaleźli się tak tacy, którzy planowali budowę domu i szukali nowoczesnych rozwiązań, które mogą wykorzystać.

– Budujemy dom i szukamy pieca do ogrzewania i do ciepłej wody. Zastanawiamy się nad piecem gazowym lub na pelet z zasobnikiem. Chcemy, aby był on bezobsługowy. Chociaż zastanawiamy się nad pompą ciepła do ogrzewania wody – mówili Kasia i Konrad z Nowego Sącza.

Wystawcy oferowali natomiast szeroką gamę kotłów od tych opalanych peletem czy brykietem, z zasobnikami lub też bez, po dobrze znane, ale nowoczesne kotły gazowe. Swoje miejsce znalazły także pompy ciepła do ogrzewania i do ciepłej wody użytkowej, które cieszyły się sporym zainteresowaniem. Sądeczanie mogli się także zapoznać z ofertą firm, które proponowały panele fotowoltaiczne czy kolektory słoneczne. Byli także wystawcy prezentujący trzyszybowe okna, systemy do ogrzewania podłogowego, kominki czy urządzenia do oczyszczania wody.

 

 

MK
Fot. MK

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź