miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Poznajmy się! Bajeczny i magiczny klimat Jarmarku Bożonarodzeniowego w Dreźnie i Wrocławiu

0 1 450

W ramach rozpoczynającego się cyklu wyjazdów pod nazwą „Poznajmy się” radny gminy Chełmiec Rafał Kmak zaprasza na bajeczny wyjazd na Jarmarki Bożonarodzeniowe w Dreźnie (Niemcy) i we Wrocławiu. Na integracyjną podróż mogą zapisać się wszyscy mieszkańcy gminy Chełmiec, bez względu na miejsce zamieszkania. Chętni, którzy chcą poczuć magię świąt na największym Jarmarku w tej części Europy powinni skontaktować się bezpośrednio z Rafałem Kmakiem pod nr telefonu 531-970-800. Śpiesz się, liczba miejsc jest ograniczona! Wycieczka współorganizowana jest z Michałem Kądziołką, radnym Nowego Sącza, który poprzez swoje zaangażowanie w integrację mieszkańców Nowego Sącza pozyskał sobie rzeszę osób, które chętnie wspólnie podróżują po całym świecie.

Czytaj również: Ponad setka mieszkańców Nowego Sącza w Pradze! Radny Kądziołka z kolejną wspaniała wycieczką [Zdjęcia]

Rafał Kmak, radny gminy Chełmiec

Pomysł na wyprawę powstał przy współpracy z sądeckim radnym Michałem Kądziołką. Trzydniowy pobyt z grupą, to gwarancja doskonałej zabawy z mieszkańcami Chełmca i Nowego Sącza – mówi Rafał Kmak, radny gminy Chełmiec. – Wyjeżdżamy 13 grudnia (piątek), powrót zaplanowany jest na niedzielę (15 grudnia 2024 r.). Przewidziano mnóstwo atrakcji (zwiedzanie, degustacje, stoiska bożonarodzeniowe). Zachęcam do kontaktu. Poznajmy się i wspólnie spędźmy ten bajeczno-magiczny okres przedświąteczny, połączony z rozmowami dotyczącymi rozwoju gminy Chełmiec. Zapraszam całymi rodzinami 🙂 – zachęca zadowolony radny Kmak. Warto zaznaczyć, że jarmark w Niemczech rozpoczyna się 27 listopada i potrwa do 24 grudnia 2024 r. Błyszczące światła, migoczące gwiazdy, zachwycone oczy dzieci, zapach grzanego wina i pierników, kolędy – to gwarancja doskonałego zwiedzania. Będzie to już 590. drezdeński Striezelmarkt! To najstarszy jarmark bożonarodzeniowy w Niemczech!

Wyjazd zaplanowany jest na dwa autokary (około 80 osób). Mieszkańcy Chełmca chętni na niezapomnianą podróż powinni kontaktować się z Rafałem Kmakiem (531-970-800). W Nowym Sączu za koordynację grup odpowiedzialni są: Michał Kądziołka (531-515-888), Miłosz Drożdż (571-512-211), Błażej Targosz (601-567-683). Śpiesz się, liczba miejsc jest ograniczona.

Co istotne, gwarantem doskonałej zabawy i udanego wyjazdu jest fakt, że wycieczki mieszkańców Nowego Sącza są bardzo popularne i zawsze liczba osób chętnych, jest większa od możliwości organizatora. Na każdy zapisuje się mnóstwo żądnych doskonałej zabawy. Zwiedzono już m.in. Dolny Śląsk, kilkukrotnie Kraków, Warszawa, Lublin, Wrocław, Sandomierz, Zamość. Nie tylko Polska jest miejscem wyjazdów, odbywają się również wyjazdy wakacyjne i patriotyczne. Były to m.in.: Włochy, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Bułgaria, Węgry, Turcja, czy Albania. W ramach wakacyjno-patriotycznych wycieczek wyjechano m.in. do Serca Józefa Piłsudskiego w Wilnie, czy 8 krotnie do Lwowa, Kamieńca Podolskiego, Chocimia i pielgrzymek do Rzymu, San Giovanni Rotondo oraz trzykrotnie Medjugorie.

Teraz do wyjazdów dołączą mieszkańcy gminy Chełmiec! 

Serwis miastoNS.pl objął honorowym patronatem wyjazd mieszkańców Chełmca i Nowego Sącza na Jarmarki Bożonarodzeniowe. Organizację wycieczki wspiera firma LogosTour z Nowego Sącza.

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź