miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wstrząsający wypadek w Świniarsku! Nie żyje 21-latek, policja apeluje o ostrożność

0 10 551

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dzisiaj w Świniarsku. Niestety młody mężczyzna, kierujący peugeotem poniósł śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Czytaj również: Grasował w Nowym Sączu! Policja dorwała złodzieja

– Dzisiaj tj. 10 sierpnia br., około godz. 5:50 na drodze powiatowej w miejscowości Świniarsko doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Peugeot z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym marki Mercedes. W wyniku zdarzenia 21-letni kierujący peugeotem mieszkaniec Sądecczyzny poniósł śmierć na miejscu – informuje biuro prasowe KMP w Nowym Sączu.

Przez kilka godzin na miejscu prokurator z Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu, policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego prowadzili oględziny. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Czynności na miejscu zdarzenia zostały zakończone, ruch odbywa się już płynnie.

Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. Niestety za kierownicą wystarczy zaledwie chwila nieuwagi, by doszło do tragedii.

Źródło: KMP Nowy Sącz
Fot.: Facebook | 112malopolska.pl

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź