miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

14-letni Karolek nie żyje! Nie przeżył wypadku z BMW

2 8 387

Niestety nie udało się uratować życia 14-letniego Karola, który 16 czerwca wjechał na rowerze pod samochód osobowy marki BMW. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że chłopiec wjechał na rowerze na drogę wojewódzką z drogi podporządkowanej wprost pod nadjeżdżający pojazd. 29-letni kierowca był trzeźwy.

 

Czytaj również: “W XXI wieku w Nowym Sączu powstaje swoiste getto, sytuacja jest skandaliczna”. Interwencja TV Polsat śladem naszej publikacji [Nagranie] – KLIK

 

–  W wyniku obrażeń po tragicznym wypadku wczoraj rano (17 czerwca) w szpitalu w Krakowie zmarł ministrant Karol Bogdał. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 16:30 w jego intencji. Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie informuje wpis parafii Kolejowa w Nowym Sączu.

 

 

 

Chłopiec jechał rowerem do kościoła w Sędziszowej. Wyjechał na drogę wojewódzką z podporządkowanej ulicy i został potrącony przez kierowcę BMW. Na miejscu prowadzona była reanimacja. Dzięki pomocy strażaków z Gorlic i pobliskich jednostek zabezpieczających ruch, na jezdni mógł lądować helikopter, który zabrał chłopca do szpitala w Krakowie. Niestety pomimo ciężkiej walki o jego życie chłopczyk zmarł.

 

Rafał Kmak
fot. Parafia Kolejowa, PSP Nowy Sącz

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. keisyr pisze

    jakby to nie było bmw to byscie normalnie napisali ze wjechał pod samochod !

  2. Yanush pisze

    Młodzi w BMW i wszystko jasne. Równie dobrze mógł go potrącić dziadek polonezem bo akurat dostał zawału.

Zostaw odpowiedź