miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

21-latek miał 190 gramów narkotyków, posiedzi 15 lat?

1 826

Mieszkaniec Sądecczyzny, który posiadał znaczne ilości narkotyków oraz wprowadzał je do obrotu, dzięki intensywnym działaniom sądeckich policjantów został rozliczony z przestępczej działalności, a najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie oczekując na wyrok. 21- latkowi grozi nawet do 15 lat więzienia.

 

Czytaj również: Mamy 35 143 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem. W Subregionie 187 infekcji [Raport 26.03.2021]

 

Policjanci Referatu do walki z Przestępczością Narkotykową sądeckiej komendy realizując czynności operacyjne ustalili, że 21-letni mieszkaniec Sądecczyzny zajmuje się rozprowadzaniem narkotyków. Dzięki tym ustaleniom 20 marca br. po północy policjanci na terenie Starego Sącza zatrzymali do kontroli drogowej BMW, którym jechał młody diler.

W trakcie interwencji okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie znaczne ilości narkotyków – ponad 100 gramów marihuany i 90 gramów mefedronu. 21-latek został zatrzymany i przewieziony do Komedy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci zarzucili 21-latkowi, że od października ubiegłego roku sprzedawał narkotyki innym osobom oraz posiadał znaczne ilości marihuany i mefedronu.

21 marca br. Sąd Rejonowy w Nowym Sączu wobec mężczyzny zastosował tymczasowy areszt na trzy miesiące. Z uwagi na to, że 21- latek popełnił w krótkich odstępach czasu szereg takich przestępstw, wymiar kary może być zwiększony do 15 lat więzienia.

Fot. informator-stolicy.pl
Źródło: KMP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. xaxxa111 pisze

    Za zabicie w wypadku dwóch młodych dziewczyn grozi 8 lat więc… pół roku w zawiasach znając życie

Zostaw odpowiedź