miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

21-latek z zarzutami. 12 lat więzienia za zabicie trzech osób?

9 5 682

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę 20 stycznia w Świdniku k. Tęgoborza. Zginęły tam trzy osoby, a  21-letni sprawca miał przyznać się do popełnionego czynu i dzisiaj ma być przesłuchany przez prokuraturę. Za popełnione czyny mężczyźnie grozi maksymalnie 12 lat pozbawienia wolności, zgodnie z Kodeksem Karnym.

 

Czytaj również: Świdnik: Zabili trzy osoby! Przyznali się, że pili wcześniej alkohol

 

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce 20 stycznia około 22.50 w Świdniku. Zginęło tam wówczas małżeństwo w wieku 36-lat oraz ich dziesięcioletni syn. Policji udało się odnaleźć samochód, który uczestniczył w zdarzeniu oraz ustalić sprawców. Mężczyźni mieli przyznać się do winy i jak informowaliśmy wcześniej sprawca miał również przyznać, że spożywał alkohol w tym dniu.

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że przesłuchanie 17-latka nie trwało długo i został on zwolniony. Natomiast 21-latek nadal znajduje się w Prokuraturze Rejonowej w Nowym Sączu i jak podaje RM FM mają mu postawić zarzut popełnienia przestępstwa z art. 177 i 178 Kodeksu Karnego, za co grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

 

O sprawie pisaliśmy tutaj:

Świdnik: Zobaczyli nogi na chodniku. Nikt nie spodziewał się aż takiej tragedii [ZDJĘCIA]

Świdnik: Policja zatrzymała dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o potrącenie rodziny!

MK, Agnieszka Michalik
Fot. Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również
9 Komentarze
 1. Tomasz pisze

  12 kpina!! dożywocie za ucieczkę nieudzielenie pomocy i zacieranie śladów

 2. keisyr pisze

  Typowa wieśniacka impreza w Swidniku osób z wiejska mentalnością !!!
  Pili wszyscy wódke łącznie z ofiarami a później szwędali sie po wsi !!!
  Pić wódke to trzeba w przeznaczonych do tego restauracjach i pubach w Nowym Sączu !!!
  Póżniej wziąć taxi do domu i nic sie nie stanie !!!
  Taka wiocha jak Swidnik wymiera. Nikt już tam nie mieszka !!! A ci co jeszcze zostali to wyeliminują sie przez swoją wieśniacką mentalność !!!

  1. xyz pisze

   Przepraszam bardzo, nazywasz Świdnik wiochą podczasz, gdy sam wypisujesz rzeczy jakbyś był skończonym idiotą. Nowy Sącz to dziura niewiele dalej i tam również okropne rzeczy się dzieją. Weź człowieku się zastanów, co piszesz zanim to opublikujesz, bo czuję się zażenowana jak to czytam i mam wrażenie, że twoja mentalność sięga dna. Wypowiadasz sie nawet nie znając szczegółów i jedynie ośmieszasz w internecie. Widać twoją dojrzałość, a raczej jej brak w twojej wypowiedzi. Wstyd mi za takich płytkich ludzi, jak ty

  2. Abc pisze

   Ty debilu nie obrażaj ludzi wszystkich tam mieszkających. Sam jesteś niewiele wart pisząc takie rzeczy albo nacpany jesteś. Twoja edukacja chyba zakończyła się na podstawówce sądząc po slownictwie. I co mieszkasz w wielkim mieście i wielki Pan? Chyba m… Ł

  3. Witek pisze

   Co do pierwszej części komentarza to zgadzam sie z toba w zupełności, gdyby nie głupota tych ludzi można by uniknąć całej tragedi, ale nie rozumiem czemu uważasz że wszystkie osoby mieszkające w tej i innych wsiach mają, jak to nazwałes wiejską mentalność. W miastach również mamy do czynienia z wieloma patologiami, a wręcz jest ich wiecej niż na wsi. Wystarczy spojrzeć na szkoły. Zanim coś napiszesz zastanów sie dwa razy, twój komentarz tylko pokazuje jak bardzo dpjrzały jesteś. Radzę nie wypowiadać się tak ostro nie znając szczegółów.

  4. Karolina pisze

   Do twojej wiadomości kretynie ofiary nie były ze swidnika i były bardzo dobrze wykształceni . Nie mieszkali w Polsce kilkanaście lat i operowali kilkoma językami . Ty trollu internetowy ugryź się w język zanim coś napiszesz . Bo wieśniakiem to jesteś tylko i wyłącznie Ty !!!!

   1. keisyr pisze

    ssij

 3. keisyr pisze

  Przepraszam, znowu zapomniałem wziąć leków

  1. keisyr pisze

   ale nie tylko ja bo niektórzy są chorzy na schizofremie tez lekow nie wzieli podajac sie za mnie

Zostaw odpowiedź