miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Alkohol i nadmierna prędkość przyczyną wypadku BMW? Sprawca zbiegł

1 860

Dzisiaj w nocy (3 czerwca, około godziny 2.40) zastęp z Straży Pożarnej w Nowym Sączu zadysponowany został do działań w Nowym Sączu na ulice Węgierską. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy BMW zjechał na pobocze i uderzył w latarnie. W wyniku uderzenia latarnia uliczna uległa przewróceniu uszkadzając część ogrodzenia oraz stojący na parkingu samochód Ford Custom.

 

Czytaj również: Zdewastowali plac zabaw!
Jest nagroda finansowa za wskazanie sprawcy – KLIK

 

W chwili przybycia na miejsce zdarzenia samochód osobowy znajdował się całym obrysem poza jezdnią. Nie doszło do wycieków płynów eksploatacyjnych. Na miejscu zdarzenia nie było osób biorących udział w zdarzeniu. Na miejsce przybył patrol Policji, który prowadził swoje czynności.

 

 

Działania zastępu straży polegały na zabezpieczeniu miejscu zdarzenia, odłączeniu klem akumulatorów w pojeździe oraz zakręceniu zaworu odcinającego butlę gazową LPG w samochodzie BMW. Urządzenia pomiarowe nie wykazały energii elektrycznej w przewodach przewróconej latarni. O uszkodzeniu infrastruktury drogowej poinformowano Urząd Miasta. Działania strażaków trwały pół godziny.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    Taki sprawca, który dokonał szkód na kilkadziesiąt tysięcy złotych dostanie za ten czyn … 300 złotych mandatu i 5 punktów karnych ! Weźmie kolejne auto ze szrotu i znowu będzie szalał na drogach !
    Polska to kraj bezprawia i bandytyzmu ! W większości to słowiański plebs !!!

Zostaw odpowiedź