miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

BMW spłonęło doszczętnie. X3 do kasacji [Zdjęcia]

0 716

Wczoraj, 17 listopada o godzinie 18.00 zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu oraz OSP Korzenna zadysponowane zostały do działań w Łyczanej (gm. Korzenna). Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na drodze dojazdowej do posesji, doszło do zapalenia się samochodu osobowego marki BMW X3.

 

Czytaj również: Zaginęła 66-letnia Maria Motyka! Rodzina oraz policja proszą o pomoc [Udostępnij]

 

Właściciel widząc płomienie pod samochodem przestawił samochód z dala od zabudowań. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń i nie uskarżał się na żadne dolegliwości. W chwili przybycia zastępu straży pożarnej cały samochód objęty był pożarem. Bezpośredni dojazd do miejsca zdarzenia był utrudniony – informuje PSP Nowy Sącz.

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu wody w natarciu na palący się pojazd. Zbudowano zasilanie wodne. Po ugaszeniu pojazdu sprawdzono samochód kamerą termowizyjną pod kątem ukrytych zarzewi ognia. Dokonano neutralizacji wyciekłych płynów eksploatacyjnych. Na prośbę właściciela przemieszczono pojazd na pobocze w celu udrożnienia drogi.  Działania strażaków trwały ponad półtorej godziny. Przyczyna pożaru jest nieustalona.

źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź