miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Cieniawa: Zderzenie osobówki i motocykla [Zdjęcia]

0 1 090

Do kolejnego wypadku z udziałem motocyklisty doszło na Sądecczyźnie. Tym razem zdarzenie miało miejsce w Cieniawie (gm. Grybów). Przypomnijmy, kilka dni temu zderzenie samochodu osobowego i motocykla doprowadziło do śmierci kierowcy jednośladu.

 

Czytaj również: Wypadek na Królowej Jadwigi. Jeden pas zablokowany [Zdjęcia]

 

Zastępy PSP w Nowym Sączu oraz trzy zastępy z najbliżej zlokalizowanych OSP zadysponowane zostały do działań w Cieniawie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że w zdarzeniu brał udział samochód osobowy oraz motocykl – informuje PSP Nowy Sącz. – Motocyklem podróżował sam kierujący, który w chwili przybycia zastępu straży leżał poszkodowany i przytomny na jezdni obok uszkodzonego jednośladu.

 

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Rannego mężczyznę przekazano załodze karetki pogotowia ratunkowego, został przewieziony do szpitala. Po wykonaniu czynności dochodzeniowych przez Policję usunięto uszkodzone pojazdy z jezdni na pobocze. Na tym działania trwające półtorej godziny zakończono. Na miejscu pozostała Policja oraz właściciel samochodu osobowego. Uszkodzony motocykl zabezpieczyła Policja. Zdarzenie miało miejsce 5 września.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź