miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Czołowe zderzenie osobówek na DK75. Jedna osoba w szpitalu

0 868

4 kwietnia po południu na drodze krajowej nr 75 w miejscowości Wielogłowy doszło do czołowego zderzenia samochodów osobowych marki BMW i Mazda. Podróżowały nimi trzy osoby, a jedna została poszkodowana i przewieziona do szpitala.

 

Czytaj również: Pijany mężczyzna leżał na drodze. Przejechały po nim dwa samochody

 

Do zdarzenia doszło 4 kwietnia po godzinie 15.00 na DK75 w Wielogłowach. – Ustalono, że w miejscowości Wielogłowy doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu drogi krajowej. Pojazdami podróżowały w sumie trzy osoby, dwie w samochodzie marki BMW, a jedna w samochodzie marki Mazda. Samochody blokowały oba pasy ruchu i nastąpiły z nich wycieki – informuje stanowisko kierowania Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu w rozmowie z miastoNS.pl.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej oraz wahadłowym kierowaniu ruchem. Osoba poszkodowana została zabrana przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Działania trwały niecałą godzinę – dodaje stanowisko kierowania KM PSP.

 

MK
Fot.: KM PSP Nowy Sącz (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź