miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Czołówka dwóch osobówek! Ranne dziecko w szpitalu

0 264

Wczoraj, 11 października około godziny 12.40 zastępy z Straży Pożarnej w Nowym Sączu oraz OSP Krużlowa Wyżna zadysponowane zostały do działań w Krużlowej Wyżnej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na drodze powiatowej  doszło do zderzenia czołowo bocznego samochodu Ford Focus i Seat Leon. Pojazdami podróżowały łącznie 4 osoby, w tym dziecko które zostało przewiezione do szpitala.

 

Czytaj również: Koronawirus u wszystkich księży parafii św. Rocha! 6 klas SP nr 9 na zdalnym nauczaniu

 

Samochodem Seat podróżowały cztery osoby, które o własnych siłach opuściły pojazd i nie uskarżały się na żadne dolegliwości. Fordem podróżowały dwie osoby, które o własnych siłach opuściły pojazd i nie uskarżały się na dolegliwości. Droga była  całkowicie zablokowana. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz rozłączeniu instalacji elektrycznej w obydwu pojazdach.

 

 

Po przeprowadzeniu przez przybyłych na miejsce ratowników Pogotowia ratunkowego dziecko podróżujące samochodem Seat pod opieką matki zostało przewiezione do szpitala. Na miejscu pozostaje patrol Policji wraz z zastępem OSP, które po zakończeniu czynności Policji usunęło pozostałości powypadkowe z drogi. Działania strażaków trwały ponad dwie i pół godziny.

źródło i fot. PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź