miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Czołówka dwóch osobówek! W Seacie i Oplu cztery osoby, w tym dziecko [Zdjęcia]

0 175

Dzisiaj, 17 listopada około godziny 12.30 zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu, OSP Brzezna oraz OSP Gostwica zadysponowane zostały do działań w Gostwicy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia samochodów osobowych Seat Ibiza i Opel Zafira. Samochodami podróżowało cztery osoby w tym dziecko.

 

Czytaj również: Tragiczny wypadek na drodze krajowej DK75! Tir i osobówka skasowane [Zdjęcia]

 

Osoby podróżujące opuściły pojazdy o własnych siłach. Droga była całkowicie zablokowana. Na miejscu zdarzenia znajdowała się Policja. Seat Ibiza znajdował się częściowo w rowie w poprzek drogi. Opel Zafira znajdował się na drodze. Jedna osoba została poszkodowana. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej.

 

 

Poszkodowana została przekazana przybyłej załodze  Pogotowia Ratunkowego. Osoba  po przebadaniu przez ratowników medycznych, została zabrana do szpitala. Dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Odłączono klemy akumulatorów. Przemieszczono samochody blokujące drogę na pobocze. Działania strażaków trwały ponad półtorej godziny.

źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź