miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Czołówka forda i BMW! Cztery osoby w szpitalu [Zdjęcia]

0 4 300

Wczoraj, 12 października około godziny 13.30 doszło do wypadku dwóch samochodów. Zdarzenie miało miejsce w Librantowej (gm. Chełmiec). Z niewyjaśnionych przyczyn BMW oraz Ford zderzyły się czołowo. Czworo podróżujących pojazdami zostało przewiezionych do szpitala w Nowym Sączu.

 

Czytaj również: Wojsko buduje nam most! Prace na rzece Kamienica rozpoczęte [Zdjęcia, nagranie]

 

–  Na miejscu zdarzenia pojawiły się zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Mogilno. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że  doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych tj. BMW i Ford. Pojazdy blokowały dwa pasy jezdni –  informuje PSP Nowy Sącz.

 

 

Samochodami podróżowało łącznie pięć osób. Z tego cztery wymagały pomocy medycznej. Nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych z uszkodzonych samochodów. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Odpięto klemy w akumulatorach uszkodzonych samochodów. Usunięto samochody na pobocze. Dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych na jezdnię przy pomocy sorbentu. Usunięte resztki karoserii uszkodzonego samochodu z jezdni. Cztery osoby zostały zabrane do szpitala. Działania strażaków trwały niespełna godzinę.

Źródło i fot. PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź