miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Czołówka na Krętej w Nowym Sączu! Jedna osoba w szpitalu [Zdjęcia]

1 870

Wczoraj, 19 marca około godziny 7.30 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań w Nowym Sączu na ulicę Krętą. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych tj. Audi i Nissan. Samochodami podróżowali sami kierujący. Osoby podróżujące opuściły pojazdy o własnych siłach. Jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do szpitala.

 

Czytaj również: Grybów: Czołówka dwóch osobówek [Zdjęcia] – KLIK

 

 

Samochód osobowy Audi znajdował się na drodze, a Nissan Primera na chodniku. Zablokowany był jeden pas ruchu a na drodze znajdowały się wycieki płynów eksploatacyjny. Działania zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sorpcji rozlanych substancji, odłączeniu klem od akumulatora oraz przemieszczeniu samochodu Audi na pobliski parking. Drugi samochód nie stwarzał zagrożenia i pozostał na chodniku. Działania strażaków trwały ponad godzinę.

Opr. Rafał Kmak
fot.: PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Anonim pisze

    Chyba jednak na ul. Nawojowskiej ten wypadek. Przy skrzyżowaniu z ul. Krętą, na wysokości cmentarza i parkingu, w pobliżu Kościoła MB Bolesnej, niedaleko Szkoły Muzycznej – można napisać na przykład.

Zostaw odpowiedź