miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Czołówka osobówki z ciężarówką! Droga krajowa DK75 zablokowana [Zdjęcia]

1 2 428

Droga Krajowa 75 w Witowicach Dolnych całkowicie zablokowana! Zderzenie osobówki z samochodem ciężarowym. Objazd dla pojazdów osobowych: Jadąc od Brzeska policja kieruje na miejscowość Witowice Dolne, nast. miejscowość Rożnów. W miejscowości Bartkowa-Posadowa na DW975 w kierunku Nowego Sącza. Jadąc od Nowego Sącza policja kieruje na miejscowość Łęki w kierunku Brzeska przez miejscowości Porąbka Iwkowska, Iwkowa. Następnie na DW966 w miejscowości Tymowa. Strażacy informują, że 1 osoba była zakleszczona, ale została już wyciągnięta i zabrana do szpitala. Na miejsce przyjechała też załoga karetki pogotowia oraz policjanci.

Czytaj również: Brutalny atak 16-latków! Ich ofiara zemdlała

Dodatkowo, przed godz. 15.00 samochód osobowy zderzył się z ciężarówką w Jurkowie na 33. km drogi krajowej DK75. Dwie osoby były ranne, a droga zablokowana. Następnie wprowadzono ruch wahadłowy.

Zdjęcie z wypadku w Jurkowie

Fot. OSP Rożnów

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Kierowca pisze

    No i macie buraków !! Bmw zakaz jazdy po drogach krajowych! Buraki niszczą ludziom życie to idioci i ćpuny !!!! Same wypadki dzisiaj z nimi chyba już trzeci !! Płacic OC po 5tys za miesiąc i zaraz by ich stać na nic nie było a by było bezpieczniej ma drodze

Zostaw odpowiedź