miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Czołówka Passata i Pandy! Poszkodowana jedna osoba [Zdjęcia]

0 418

Wczoraj, 2 kwietnia około godziny 13.50 zastępy Straży Pożarnej w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań w Nowym Sączu na ulicę Barską. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że  zderzyły się dwa samochody osobowe tj. VW Passat oraz Fiat Panda.

 

Czytaj również: Zderzenie dwóch osobówek, samochód zawisł na płocie [Zdjęcia]

 

Kierujący pojazdami opuścili je o własnych siłach. Jedna osoba uskarżała się na dolegliwości. Nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych z uszkodzonych pojazdów. Ruch w obydwu kierunkach był zablokowany przez pojazdy służb ratowniczych.

 

 

Działania strażaków polegały na  zabezpieczeniu terenu działań oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej do czasu przybycia i przejęcia poszkodowanej przez załogę karetki Pogotowia ratunkowego. Dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych z uszkodzonych pojazdów.  Wprowadzono ruch wahadłowy na czas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia przez Policje. Rozłączono akumulatory w obydwu pojazdach.

Na prośbę Policji udzielono  pomocy w załadunku pojazdów na lawetę. Usunięto z drogi  pozostałości po kolizji oraz fragmenty karoserii pojazdów. Działania strażaków trwały godzinę.

źródło i fot. PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź