miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Czołówka Skody i Nissana [Zdjęcia]

1 1 363

Dzisiaj (8 czerwca br.) około godziny 12 na drodze powiatowej Grybów-Krużlowa, w Siołkowej (gmina Grybów) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: Skody oraz Nissana. Pojazdami podróżowało łącznie sześć osób, w tym dwójka dzieci. Na miejscu pracują służby ratownicze oraz policja. Droga jest całkowicie zablokowana! O zdarzeniu poinformował serwis Grybów24.pl.

Czytaj również: To dzięki Pani Marzenie 71-latka nie straciła oszczędności życia!

Do zdarzenia doszło na wysokości sklepu, nieopodal remizy miejscowej jednostki OSP. Przy zdarzeniu pracują strażacy z OSP Siołkowa i OSP Grybów-Biała. Obecni są na miejscu policjanci oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Skodą podróżowały dwie osoby dorosłe. Kierowcę tego pojazdu pomogli wyciągnąć strażacy. Nissanem jechały natomiast cztery osoby, w tym dwójka dzieci. Opuścili oni samochód o własnych siłach.

Droga powiatowa Grybów – Krużlowa w miejscu wypadku jest całkowicie nieprzejezdna. Wszelkie okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Źródło: Grybów24.pl
Zdjęcia nadesłała do redakcji Pani Monika, świadek zdarzenia.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. motofest pisze

    mam nadzieje że wraki szybko usunięto bo jeszcze by na to wbił się motor z pasją i prędkoscią 150 na godzine i by znowu był lament że osobówka winna

Zostaw odpowiedź