miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Czołówka w Łososinie! Dziecko w szpitalu, droga całkowicie zablokowana

0 797

15 maja około godziny 15.00 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Łososina Dolna zadysponowane zostały do działań w Łososinie Dolnej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do czołowo – bocznego zderzenia dwóch samochodów osobowych tj. Opel Astra i VW Caravelle.

 

Czytaj również: Spotkaj się online z gamingowymi profesjonalistami!

 

Pojazdami łącznie podróżowały cztery osoby w tym jedno dziecko. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została jedna osoba dorosła oraz dziecko. W chwili przybycia na miejsce zdarzenia zastępów na miejscu znajdowała się karetka Pogotowia Ratunkowego, której ratownicy udzielali pomocy poszkodowanej osobie.

 

 

Dziecko znajdowało się pod opieką świadka zdarzenia. Z pojazdów nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. Droga była całkowicie zablokowana. Działania strażaków polegały na  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu klem w pojazdach. Przy użyciu dyspergentu usunięto wyciek płynów eksploatacyjnych z fragmentu jezdni. Wsparto działania Policji w organizacji ruchu wahadłowego. Zabezpieczano teren działania do czasu zakończenia czynności prowadzonych przez Policję. Pojazdy usunięto na pobocze. Działania strażaków trwały prawie dwie godziny. Na miejscu działań pozostałą Policja.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź