miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dachowanie BMW, w szpitalu dwie osoby

1 1 308

W miniony piątek, 24 listopada o godzinie 22.02 zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu oraz OSP Moszczenica Wyżna zadysponowane zostały do działań w Moszczenicy Wyżnej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do dachowania samochodu marki BMW. Pojazd znajdował się oparty o drzewa na skarpie w pozycji na dachu.

Czytaj również: Nowy Sącz. Drzewo runęło na ul. Tarnowskiej. Uszkodzony Nissan Qashqai oraz Skoda Octavia

– Samochodem podróżowały łącznie trzy osoby, które w chwili przybycia Straży Pożarnej znajdowały się poza pojazdem. Jedna z nich uskarżała się na dolegliwości. Dokonano kontroli stanu poszkodowanego mężczyzny. Drugi mężczyzna podróżujący pojazdem w trakcie działań zaczął uskarżać się na dolegliwości bólowe. Po przebadaniu przez ratowników medycznych wszystkich uczestników zdarzenia, do szpitala przewieziono dwie osoby – informuje PSP Nowy Sącz.

Na miejsce zdarzenia dotarł patrol Policji oraz karetka Pogotowia Ratunkowego. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu oraz oświetleniu terenu działań. Z uwagi na wycieki płynów eksploatacyjnych oraz brak możliwości odpięcia klem akumulatora w pojeździe, zadysponowano na miejsce zdarzenia ciężki samochód ratownictwa technicznego z JRG nr 1 Nowy Sącz. Pojazd został wyciągnięty oraz postawiony na koła. Wycieki płynów eksploatacyjnych posypano sorbentem oraz odpięto klemy akumulatora w pojeździe. Na miejscu zdarzenia pozostali funkcjonariusze Policji, którzy prowadzili czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia oraz zastęp z OSP Moszczenica Wyżna. Działania zastępów Straży Pożarnej trwały dwie i pół godziny.

Źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Driver pisze

    BMW KNS, i wszystko jasne…

Zostaw odpowiedź