miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dachowanie Forda Focusa, w pojeździe podróżowało dziecko [Zdjęcia]

0 486

Dzisiaj, 11 stycznia o godzinie 8.45 zasępy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań w Nowym Sączu na ulicę Barską. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że Ford znajdował się na dachu zajmując jeden pas jezdni.

 

Czytaj również: Czołówka Forda Focusa i Renault Scenic [Zdjęcia]

 

Pojazdem oprócz kierującej podróżowało dziecko. Ze względu na usytuowanie pojazdu ruch na drodze był utrudniony. Kierująca opuściła pojazd przed przybyciem zastępów straży nie odnosząc widocznych obrażeń i nie uskarżając się na żadne dolegliwości. Na miejscu była karetka Pogotowia Ratunkowego, Policja oraz rodzina kierującej, która poinformowała, że dziecko zostało zabrane z miejsca zdarzenia przez członka rodziny kierującej – informuje PSP Nowy Sącz.

 

Na miejsce zdarzenia wezwana była już laweta, która ma zabrać leżący na dachu pojazd. Działania zastępów straży polegały na  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wahadłowym kierowaniu ruchem. Po wykonaniu  badań kierująca pozostała na miejscu zdarzenia. Działania strażaków trwały pół godziny.

źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź