miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dachowanie osobówki! Lekarze walczą o życie 2 osób [Zdjęcia]

0 12 601

W Kasince Małej (powiat limanowski) na drodze wojewódzkiej DW968 samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w barierki. Poszkodowane zostały dwie osoby. Samochód został zabezpieczony. Ustalane są okoliczności zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana. W akcji ratunkowej udział biorą: JRG Limanowa, OSP Mszana Dolna, OSP Kasinka Mała, 2 pojazdy ZRM oraz dwa radiowozy policji. 

Czytaj również: Karambol trzech osobówek [Zdjęcia]

– Obie osoby miały zachowane funkcje życiowe ale ich stan określany był jako ciężki. Z powodu warunków pogodowych niemożliwy był przylot Lotniczego Pogotowania Ratunkowego, obie osoby zostały przetransportowane przez ZRM do szpitali. My kończymy działania po godzinie ale na miejscu nadal pozostaje zastęp PC JRG Limanowa oraz OSP Kasinka Mała w celu zabezpieczenia miejsca zdarzenia na czas pracy policji – informuje KWP w Krakowie.

Nad ranem zostajemy zaalarmowani do dachowania samochodu osobowego na DW968 w Kasince Małej. Po dotarciu na miejsce zastajemy jedną osobę pod opieką ZRM. W przypadku drugiego poszkodowanego konieczne było wydobycie go z pojazdu. Obie osoby miały zachowane funkcje życiowe, ale ich stan określany był jako ciężki. Z powodu warunków pogodowych niemożliwy był przylot Lotniczego Pogotowania Ratunkowego, obie osoby zostały przetransportowane przez ZRM do szpitali – poinformowało OSP Mszana Dolna. 

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź