miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dachowanie osobówki, pojazd stracił ośkę. Obwodnica zachodnia zablokowana [Zdjęcia]

1 5 112

Dzisiaj w godzinach porannych doszło do wypadku samochodu osobowego na obwodnicy zachodniej w Nowym Sączu. Samochód osobowy wypadł z drogi. Uszkodzenia pojazdu są na tyle poważne, że zablokowały obydwa pasy ruchu. W akcji zaangażowane zostały zastępy PSP oraz OSP, policja oraz ZRM i helikopter LPR. Utrudnienia trwają. Wkrótce więcej informacji.

Czytaj również: Dni Otwarte w Salonie Kiki! Wygraj nagrody wartości 10 tys. złotych

Zdarzenie miało miejsce w Podrzeczu (gm. Podegrodzie). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobówki przy próbie wyprzedzania zahaczył o pobocze i wyleciał z drogi. Samochód osobowy dachował. W akcji ratunkowej brał udział helikopter LPR. Stan kierowcy jest ciężki. Osobówką podróżował sam kierowca.

Kierujący Seatem, z nieustalonych na obecną chwilę przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem, przez co wypadł z jezdni, uderzył w przepust i dachował. 47-letni mieszkaniec Sądecczyzny z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Krakowie – poinformowała kom. Justyna Basiaga, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

fot.: czytelnik

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. JędrekMechanikZGostwicy pisze

    a tyle razy mówiłem że moc TDI należy obniżać a nie podkręcać bo to silniki nie do okiełznania… albo co gorsza przełączył z LPG na benzyna no i widać co z ośką zrobiło…

Zostaw odpowiedź