miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dachowanie osobówki, przystanek skasowany [Zdjęcia]

0 5 083

W miejscowości Siedliska w powiecie gorlickim, samochód osobowy uderzył w przystanek autobusowy. Na szczęście w chwili zdarzenia na przystanku nikogo nie było. Kierujący pojazdem pozostał pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Na miejscu pracowały wszystkie służby, występowały utrudnienia w ruchu.

 

Czytaj również: Zniknęła ze schroniska w Zakopanem, odnalazła się w… nowosądeckim areszcie

 

 

O ogromnym szczęściu może mówić kierujący fiatem sedici, którego pojazd z ogromnym impetem uderzył w wiatę autobusową, następnie ściął kilka masztów oświetlenia i zatrzymał się na ogrodzeniu. Do zdarzenia doszło dzisiaj (tj. 17 czerwca) około godziny 20 na drodze wojewódzkiej nr 977 (Zborowice-Gorlice) w miejscowości Siedliska (gmina Bobowa), relacjonuje serwis bobowa24.pl

 

 

Na miejsce zdarzenia w Siedliskach koło Bobowej udały się natychmiast służby ratownicze oraz policja. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z OSP Bobowa, OSP Siedliska oraz JRG Gorlice (dwa zastępy). Obecni byli także pracownicy pogotowia energetycznego oraz policja, która wyjaśni wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Według relacji świadków, samochód poruszał się bardzo szybko od strony Siedlisk (centrum). Kierujący fiatem, na łuku drogi zahaczył prawym kołem o pobocze przez co stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał w lewo taranując wiatę, oświetlenie uliczne a na końcu ogrodzenie. Fiat zatrzymał się na dachu.

Nieoficjalnie portal Bobowa24.pl dowiedział się, że licznik samochodu, który brał udział w wypadku zatrzymał się powyżej 110km/h. Jak poinformował dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gorlicach kierujący fiatem został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

 

Fot.: 112Małopolska.pl | D. Tarsa / Portal Informacyjny Bobowa24.pl
 
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź