miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dachowanie osobówki w gminie Grybów! [ZDJĘCIA]

0 818

W miniony piątek (31 sierpnia) około godziny 17.19 w Białej Niżnej (gm. Grybów), doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Kierujący nim młody mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą na łuku drogi, przez co pojazd wypadł z jezdni i dachował. Pomimo, iż wypadek wyglądał bardzo groźnie, kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Motocykl zderzył się z samochodem osobowym na ul. Węgierskiej! Jedna osoba w szpitalu [ZDJĘCIA]

 

Do zdarzenia doszło na łuku drogi DW 981. – Samochód marki Seat wypadł z drogi, zatrzymał się na pasie zieleni przed jedną z posesji – ustawiony na dachu. Pojazdem podróżował sam kierujący, który został poszkodowany w wyniku zdarzenia. Równocześnie z zastępami Straży Pożarnej na miejsce przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego, której załoga zajęła się osobą poszkodowaną. Jeden pas jezdni był częściowo nieprzejezdny. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wprowadzeniu ruchu wahadłowego. Dalsze działania polegały na postawieniu uszkodzonego pojazdu na koła przy wykorzystaniu stalowych lin oraz wyciągarki samochodowej. Osoba poszkodowana po zaopatrzeniu przez ratowników medycznych pozostała na miejscu zdarzenia – relacjonuje Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Działania strażaków trwały ponad godzinę.

 

 

Marek Jaśkiewicz
fot. PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź