miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dachowanie osobówki, zginęło młode małżeństwo. 2-letnie dziecko w szpitalu [Zdjęcia]

0 972

Na drodze wojewódzkiej nr 969 w małopolskiej Tylmanowej (gm. Ochotnica Dolna) doszło do tragicznego wypadku. Auto z trzyosobową rodziną wypadło z drogi. Zginęli młodzi ludzie, ich 2-letnie dziecko jest w szpitalu.

 

Czytaj również: 15 i 16 latkowie grozili nożem na miejskich plantach! Jeden był już poszukiwany przez Policję

 

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około godz. 17:00 w Tylmanowej (nieopodal granicy powiatów nowotarskiego i nowosądeckiego) na drodze wojewódzkiej 969. Samochód osobowy (Peugeot), którym jechała trzyosobowa rodzina, wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Mimo prowadzonej na miejscu reanimacji, nie udało się uratować 29-letniego mężczyzny. Jego żona i dziecko zostali przetransportowani do szpitala w Nowym Sączu. Niestety, w szpitalu 23-latka zmarła.

 

 

Pod opieką lekarzy pozostaje 2-letnie dziecko. Jego stan jest stabilny – mówi rzecznik nowotarskiej policji Dorota Garbacz.

Samochodem podróżowała trzyosobowa rodzina. Kierujący autem 28-letni mieszkaniec powiatu myślenickiego zmarł na miejscu. Do szpitala do Nowego Sącza przewieziona została także 28-letnia pasażerka ze Szczawnicy. Kobieta również niestety zmarła – mówi Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. W samochodzie podróżowało jeszcze 2-letnie dziecko. – Jest ono w stabilnym stanie. Również trafiło do szpitala – dodaje policjantka.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Na miejscu oględziny dokonał prokurator, a także biegły z zakresu wypadków drogowych.

 

 

źródło: OSP Ochotnica Dolna

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź