miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dachowanie Renault. Nie żyje 17-letnia pasażerka! [Nagranie]

1 27 841

Wczoraj (29 czerwca) około godziny 21:35 na drodze powiatowej Florynka – Brunary (pow. gorlicki) doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem samochodu Renault Scenic. Podróżująca nim 17 latka, mieszkanka Stawiszy, zmarła na skutek odniesionych obrażeń. Do Brunar zadysponowano znaczne siły ratownicze, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 6). To pierwszy śmiertelny wypadek w te wakacje na gorlickich drogach. O zdarzeniu poinformował serwis Gorlice112.pl.

Czytaj również: Stało się! Pierwszy czarny punkt na drogach Sądecczyzny, nie żyje 74-latek

– Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy o godz. 21.31. Do akcji skierowano pogotowie, straż pożarną, śmigłowiec LPR oraz patrol policji. Po przybyciu na miejsce, okazało się, że 17-letnia pasażerka nie daje znaku życia. Ratownicy podjęli reanimacje, ale nie udało się jej uratować. Pozostali poszkodowani zostali zabrani do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku – informuje dyżurny policji na łamach serwisu Gorlice112.

Samochodem marki Renault, który dachował na drodze powiatowej w miejscowości Brunary podróżowały 4 młode osoby. Do tragicznego wypadku doszło około 800 m od kościoła w kierunku Florynki (gmina Grybów).

Według informacji świadków, Renault Scenic wyprzedał najprawdopodobniej inny pojazd. Gdy kierujący zauważył, że poboczem idą piesi, wykonał manewr, który doprowadził do dachowania osobówki. Jak udało się dowiedzieć portalowi Gorlice112 kierujący samochodem był trzeźwy.

 

Źródło i fot.: Gorlice112 | OSP KSRG Brunary

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. xaxxax1141x pisze

    następny debil z pasją

Zostaw odpowiedź