miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dorwali czterech przestępców! Trzech trafiło za kraty, jeden uniknął odsiadki

0 3 059

Sądeccy policjanci jednego dnia zatrzymali czterech poszukiwanych mężczyzn. Trójka z nich trafiła do zakładu karnego, z kolei czwarty uwolnił się od kary więzienia, opłacając zasądzoną grzywnę.

Czytaj również: 17 i 19 latek zatrzymani! Okradali samochody na prywatnych posesjach

27 września br. policjanci z Nowego Sącza i Grybowa podczas służby zatrzymali czterech mężczyzn poszukiwanych na podstawie nakazów doprowadzenia wystawionych przez sądy. Trzech poszukiwanych zostało zatrzymanych na terenie Nowego Sącza. Podczas weryfikacji w systemach okazało się, że 24-latek ma do odbycia karę 105 dni pozbawienia wolności za kradzież, 48-latek karę 328 dni za to samo przestępstwo, z kolei 27-latek karę 11 miesięcy więzienia za krótkotrwałe użycie samochodu oraz niestosowanie się do orzeczonych środków karnych. Wszyscy zostali przekazani do zakładu karnego w Nowym Sączu.

Z kolei czwarty z poszukiwanych został zatrzymany na terenie Grybowa przez miejscowych policjantów. 40-latek miał do odbycia zastępczą karę pozbawienia wolności, ponieważ nie zapłacił grzywny. Mężczyzna ostatecznie wyraził chęć jej uiszczenia, a po okazaniu dowodu wpłaty, uwolnił się od więzienia.

Źródło: KMP Nowy Sącz
Fot.: ilustracyjne (Głos Wielkopolski)

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź