miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dostał ataku, poranił siebie i matkę. Pomogli im policjanci

0 980

W miniony piątek (25 maja) funkcjonariusze Komisariatu Policji w Bobowej otrzymali informację o rannym mężczyźnie. Po przybyciu we wskazane miejsce okazało się, że mieszkaniec Brzany dostał ataku epileptycznego i zranił siebie oraz matkę. Policjanci udzielili im pomocy.

 

Czytaj również: Zderzenie na skrzyżowaniu. Jeden z kierowców trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

 

Do zdarzenia doszło 25 maja między godz. 7.00 a godz. 8.00. Bobowscy policjanci otrzymali wówczas informację o rannym mężczyźnie od członków jego rodziny. – Policjanci udali się na miejsce interwencji w miejscowości Brzana, gdzie stwierdzili, że mężczyzna na skutek ataku epileptycznego uszkodził szybę w drzwiach i doznał licznych obrażeń ręki. Okazało się ponadto, że w zdarzeniu ucierpiała także matka mężczyzny, której odłamki szkła poraniły głowę. Policjanci natychmiast udzielili rannym pierwszej pomocy przedmedycznej – informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Gdy funkcjonariusze Policji pomagali poszkodowanym, w międzyczasie na miejsce wezwano załogę pogotowia, która przetransportowała mężczyznę i jego matkę do szpitala w Gorlicach.

 

Opr. MK
Źródło: KPP Gorlice
Fot.: policja.pl (zdj. ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.