miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dramat na podwórku! Samochód przygniótł 51-latka, w akcji śmigłowiec LPR

0 2 774

Dziś rano, około godziny 8:00, na prywatnej posesji w Męcinie doszło do dramatycznego zdarzenia. Samochód dostawczy marki Renault Master przygniótł 51-letniego mężczyznę. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe.

Czytaj również: Pijany kierowca w rowie! Miał ponad 3 promile i dwa zdarzenia drogowe na sumieniu

– Dwóch funkcjonariuszy PSP, jadących na służbę do JRG Limanowa, było pierwszymi osobami na miejscu zdarzenia. Po przyjeździe druhów z Męciny, przy użyciu narzędzi hydraulicznych – rozpieracza ramieniowego – udało się dotrzeć do trudno dostępnego miejsca i wydobyć poszkodowanego – informuje Andrzej Walczak z biura prasowego PSP w Limanowej w serwisie TV28.pl.

Strażacy natychmiast podjęli reanimację, która przywróciła funkcje życiowe poszkodowanemu. Na miejsce zdarzenia wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował 51-latka do szpitala w Krakowie.

Szczegóły zdarzenia będą wyjaśniane przez odpowiednie służby.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź