miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dwa wypadki w ciągu 30 minut w Nowym Sączu! Stały punkt zderzeń: ul. Mickiewicza i ul. Nawojowska [Zdjęcia]

2 3 152

Wczoraj, 27 września około godziny 13.30 zastępy Straży Pożarnej w Nowym Sączu zadysponowany został do działań w Nowym Sączu na ulicy Jagiellońskiej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych Kia Rio oraz Toyota Celica. Drugie zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ul. Nawojowskiej, Królowej Jadwigi i Limanowskiego około godz. 14:00, gdzie również doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: Audi i Volkswagena. 

 

Czytaj również: Wypadek TIRa w Czechach! 25-letni chłopak z Sądecczyzny w ciężkim stanie [Nagranie, tylko dla dorosłych]

 

Przy ul. Jagiellońskiej Toyota Celica po zderzeniu uderzyła w budynek stojący na rogu skrzyżowania i znajdowała się na chodniku. Natomiast Kia Rio stało częściowo na chodniku a częściowo na pasie ruchu. Pojazdami podróżowało łącznie 6 osób w tym dwoje dzieci. Nikt z uczestników zdarzenia nie zgłaszał jakichkolwiek dolegliwości. Z pojazdu Kia Rio wydobywały się płyny eksploatacyjne.

 

 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzeni, rozłączeniu klem akumulatorów w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Po dokonaniu czynności dochodzeniowych przez patrol Policji dalsze czynności polegały na przemieszczeniu pojazdu Kia Rio na pobocze drogi oraz uprzątnięciu pozostałości po kolizyjnych. Na miejscu pozostali wszyscy uczestnicy zdarzenia. Działania strażaków trwały około czterdzieści minut.

Opr. Rafał Kmak
źródło: PSP Nowy Sącz
fot. PSP Nowy Sącz | czytelniczka

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
 1. keisyr pisze

  Wsadzić Handzla do więzienia za brak sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Jagiellońska-Mickiewicza w Nowym Sączu !!!
  Komendanta Policji w Nowym Sączu wsadzić do więzienia za nieregulowanie ruchem pojazdów na tym skrzyżowaniu !!!
  Apel do wszystkich kierowców, którzy doznali szkód na skrzyżowaniu Mickiewicza-Jagiellońska w Nowym Sączu
  ZWRACAĆ SIĘ PO ODSZKODOWANIA DO HANDZLA LUB KOMENDANTA POLICJI W NOWYM SĄCZU !!!
  jAK NIE BĘDĄ CHCIELI ZAPŁACIĆ, WYTOCZYĆ IM POZWY SĄDOWE !!!

 2. qwerty pisze

  @keisyr: Na nawojowskiej/królowej jadwigi masz swiatła..

Zostaw odpowiedź