miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dwie osobówki zderzyły się w Trzetrzewinie [Zdjęcia]

0 557

Wczoraj (6 marca) w godzinach wieczornych doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Trzetrzewina. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, którymi podróżowali sami kierujący. Mężczyznom nic poważnego się nie stało. Zdarzenie zablokowało ruch w dwóch kierunkach.

 

Czytaj również: Cieniawa: Zderzenie trzech osobówek [Zdjęcia]

 

6 marca około godziny 19.24 zastępy Straży Pożarnej wysłano do działań w miejscowości Trzetrzewina. – Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że w kolizji brały udział dwa samochody osobowe marki Opel i Audi. Pojazdami podróżowali sami kierujący, którzy nie uskarżali się na żadne dolegliwości. Samochód Opel znajdował się zawieszony na linach ochronnych na poboczu drogi, a samochód Audi blokował jeden pas ruchu. Z samochodu Audi nastąpiły wycieki płynów eksploatacyjnych, a ruch był wstrzymany w obydwu kierunkach – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, zasypaniu wyciekłych płynów eksploatacyjnych sorbentem oraz kierowaniu wahadłowo ruchem. Na miejsce działań przybyły lawety pomocy drogowej, które zabrały samochody. Usunięto pozostałości po kolizji z jezdni na pobocze. Strażacy wsparli działania pomocy drogowej w ściągnięciu samochodu marki Opel z lin ochronnych – dodaje rzecznik i zaznacza, że działania strażaków trwały ponad półtorej godziny.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.