miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Florynka: Zabił matkę, sąsiadce wydłubał oczy nożyczkami! [Film]

1 8 986

Do ogromnej tragedii doszło we Florynce (gm. Grybów). 31-letni Stefan W. zabił swoją matkę, a następnie 78-letniej sąsiadce wydłubał oczy nożyczkami. Do dramatu doszło dzisiaj (29 lipca).

 

Czytaj również: Wyłączą prąd w Twojej miejscowości? [Harmonogram prac]

 

31-letni Stefan W. wszedł przez okno do domu sąsiadów. Zaatakował tam 78-letnią kobietę, której wydłubał oczy nożyczkami. Sprawca został zatrzymany przez mieszkańców. Ci przekazali go patrolowi policji. Pokrzywdzona kobieta została zabrana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

W miejscu zamieszkania Stefana W. znaleziono zwłoki jego matki. Kobieta miała rozcięty brzuch.

–  To spokojna rodzina, jak wiele w naszej wiosce. Nic nie zapowiadało takiej tragedii. O całym zajściu dowiedziałem się od sąsiadów, wracając z pracy –  mówił dts24.pl sołtys Grzegorz Karakuła, sąsiad rodziny. –  Najpierw policja i załoga karetki zajęła się sąsiadką, która była okaleczona, a dopiero później doszły nas słuchy, że najprawdopodobniej w domu rodzinnym zginęła matka tego człowieka.

 

 

Mężczyzna był w przeszłości leczony psychiatrycznie. Policja oraz prokuratura wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 

 

Opr. Rafał Kmak
źródło: dts24.pl, grybów24.pl

fot. archiwum

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Leszek pisze

    Zdenerwował się

Zostaw odpowiedź